יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים
    1. חפש
היי-טק ומחשבים
מי נגד מי, מה דרישות הקבלה ואיך נראה תלוש המשכורת של עובדי הבועה
אודות המקצוע - היי-טק ומחשבים
נציג תמיכה
תיאור המקצוע
?מה זה בכלל
נציגי תמיכה למחשבים מספקים עזרה טכנית ותמיכה ומייעצים למשתמשי המחשבים בארגון. נציגי התמיכה מאתרים תקלות, מפרשים בעיות ומספקים תמיכה טכנית עבור התוכנה, חומרה והמערכות. הם עונים לקריאות טלפוניות, משמשים בתוכניות אבחון אוטומטיות ופותרים בעיות חוזרות ונשנות. נציגי תמיכה יכולים לעבוד בתוך ארגונים, עבור חברות שזקוקות לתמיכה בדסק שלהן או ישירות במקומות שבהם מוכרים מחשבים או תוכנות.
?מה הן דרישות הקדם
ידע במערכות הפעלה שונות
?זה מתאים לי
עבודה במשמרות. בדרך כלל התמיכה מתבצעת דרך הטלפון או באמצעות שליטה מרחוק.
מידע על הענף
:משכורות
שכר מינימום לחסרי ניסיון, ועד לכ-5,000 שקלים בחודש לאנשי תמיכה מובילים וראשי צוותים.
הכשרה ותעודות
הכשרה ולימודים
המכללות השונות למקצועות המחשב מציעות קורס תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת, במסגרתו ניתן ללמוד.
?השתלבתי, מה הלאה
עבודה כטכנאי מחשבים ורשתות, או התקדמות לתמיכה בסיסטם
איפה אפשר ללמוד נציג תמיכה ללימודי תעודה
X
מערכת "מתאים לך?" היא פיתוח ייחודי ומקורי של צוות "כיוונים לעתיד", מבית "יישום" - החברה לפיתוח המחקר של האוניברסיטה העברית. בראש צוות "כיוונים לעתיד" עומד פרופסור איתמר גתי, מומחה בעל שם עולמי בפסיכולוגיה תעסוקתית, מהמחלקה לפסיכולוגיה והחוג לחינוך באוניברסיטה העברית.

מטרת צוות "כיוונים לעתיד" היא לשפר את סיכויי ההשתלבות התעסוקתית של צעירים בעזרת סיוע בקבלת החלטות טובות יותר בתהליך בחירת תחום לימודים או מקצוע.

על מנת להשיג מטרה זו, ערך הצוות מחקרים על דרכי סיוע לצעירים המתלבטים מה ללמוד ובאיזה מקצוע לבחור. באמצעות המחקרים, הוקם מאגר ידע העוסק בתהליכי בחירת לימודים ומקצוע. ידע זה מיושם במערכות ובמסגרות שונות שנועדו לסייע לצעירים המתלבטים בבחירה המקצועית. אחת ממערכות הסיוע שפותחו לאחרונה היא מערכת "מתאים לך?".

מערכת "מתאים לך?" נבחנה במהלך הפיתוח באמצעות סימולציות על העדפותיהם המקצועיות של 50,000 צעירים מתלבטים בארץ. המערכת מאפשרת לבדוק באיזו מידה תחום לימוד או מקצוע עליו חושבים באמת מתאים להעדפות הגולש.

צוות "כיוונים לעתיד", מהאוניברסיטה העברית, מוכר בעולם כמוביל בחדשנות, ומחקריו פורסמו בכתבי-עת מקצועיים יוקרתיים. בין הפרויקטים המצליחים של הצוות ניתן למצוא את "המבדק", מערכת הכוונה מקצועית און-ליין שמטרתה להציג למתלבט שעדיין לא יודע או לא בטוח מה הוא רוצה ללמוד, רשימה של מקצועות מומלצים להמשך בדיקה, המבדק משולב באתר "יורם לימודים".

פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים