יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים
    1. חפש


ייעוץ אישי חינם
בוא נמצא ביחד את מוסד
הלימודים המתאים לך ביותר
מאשר/ת לשלוח חומר פרסומי.
-קישורים פרסומיים-
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
מאות קורסים
מותאמים למוסד הלימוד שלך
-פרסומת-

השתחררת?
קבל יותר
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
-וואלה SCHOOL-

רוצה עוד 50 נק' בפסיכומטרי?
מחפש קורס להעשרת הידע?
כבר לא צריך להוציא כסף על מורה פרטי

-סקר-

הקורס הכי מיותר באוניברסיטה
קישורים מומלצים בסטודנטים
המכללה האקדמית ספיר
המרכז הבינתחומי הרצליה
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית כנרת
אורט
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המכללה האקדמית תל חי
מכללת תל חי
מכללת נצרת עלית
מכללת רידמן
הקריה האקדמית אונו
אוניברסיטת אריאל בשומרון
לוהינ ידומילו שונא יבאשמ בלשמש לולסמה :ידעלב
יום ראשון, 10 באפריל 2016, 19:29 רגנוי לג :תאמ
שונא יבאשמב ןושאר ראות דומלל ליבקמבו תוריהמב םיליבומ לוהינ ידיקפתל םדקתהל ולכות ,לארשיל תימדקאה הללכמה לש שדחה לולסמה םע ?שונא יבאשמ םוחתב הריירק חתפל םיניינועמ
:עוד בכתבה
בלעדי: המסלול שמשלב משאבי אנוש ולימודי ניהול
(shutterstock-'צ) לוהינו שונא יבאשמ ידומיל ,דיתעה תא םכל רדסיש ראותה :דחאב םיינש
כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחפשים מקצוע שישלב עבודה עם אנשים, כזה שיפתח אתכם ברמה האישית והמקצועית, ייחשב לתפקיד משמעותי וכמובן בעל אופציות קידום?

למכללה האקדמית לישראל ברמת גן יש את הפתרון המושלם עבורכם, הכירו את המסלול הבלעדי ללימודי משאבי אנוש וניהול, התואר החדשני שיכשיר אתכם למגוון תפקידים במחלקות משאבי אנוש ובמקביל יקנה לכם רקע משמעותי לקראת תפקידי ניהול מובילים.

בחרנ עדי ילעב םייליטסרו םידמעומ :תושירד
דרישות: מועמדים ורסטיליים בעלי ידע נרחב
(shutterstock-'צ) ץיבוקלוו ,"םיימוחת בר םירושיכ בייחמ ידיתעה הדובעה קוש"
העובדה שכללי המשחק השתנו בשוק העבודה אינה מפתיעה ומרעישה, שכן היום רובם הגדול של המעסיקים מחפשים אחר המועמדים הוורסטיליים, בעלי הידע הנרחב שיספקו להם בהמשך הדרך אופציות תעסוקתיות נוספות.

מנהל השיווק של המכללה האקדמית לישראל, עמית וולקוביץ, מתייחס לנקודה זו ומחדד כי, "שוק העבודה העתידי מחייב כישורים רב תחומיים ולכן הסטודנטים בתכנית הדו חוגית יקבלו את הכלים המתקדמים של עולם הניהול המודרני, יחד עם הידע האקדמי, בעולם המרתק של משאבי אנוש".

לדבריו, החיבור של לימודי ניהול ומשאבי אנוש בחלוקה והיקף זהה הוא נכון ואף עונה על הצרכים העכשוויים בשוק, "תכנית הלימודים הדו חוגית תכשיר את הסטודנטים למגוון רחב של תפקידים במחלקות משאבי אנוש בחברות וגם תקנה להם רקע חזק בניהול, דבר שיאפשר התקדמות מהירה לתפקידי ניהול בכירים".

על השאלה המתבקשת מהם התפקידים המוצעים לאחר התואר, התשובה מגוונת ורבת תפקידים, תוכלו להשתלב במשרות כמו תפקידי גיוס וקליטת עובדים, תפקידי הדרכה ורווחה ועד לפיתוח קריירות וטיפוח תרבות ארגונית.

תפקידים מובילים כמו: תכנון צרכים עתידיים של משאבי אנוש, פיתוח ארגוני והובלת תהליכי שינוי בחברה יוכלו להיות כאמור אופציה עתידית במסלול הקריירה שלכם.

"הז תא הז םימילשמ םימוחתה ינש"
(shutterstock-'צ) הז תא הז םימילשמ שונא יבאשמו לוהינ
ראש תכנית הניהול במכללה, ד"ר אמנון גונן, מתייחס לחיבור של שני התחומים לתואר אחד ומסביר כי, "שני התחומים משלימים זה את זה, מנהלי משאבי אנוש בארגונים אמורים לקחת חלק פעיל בניהול הארגון, עליהם להבין את השיקולים של מנהל הכספים, השיווק, התפעול, הרכש, מערכות המידע וכו'. לכן מנהל משאבי אנוש טוב הוא בעל רקע מתאים גם בניהול הארגון".

מאידך, מוסיף גונן כי,"בוגר התכנית יוכל להתקדם גם בתחומי הניהול של הארגון בזכות הרקע בכל תחומי הניהול והרקע הרחב יותר בתחום משאבי האנוש".

המחזור הראשון של המסלול הבלעדי מטעם המכללה האקדמית לישראל ברמת גן יצא לדרך בחודש אוקטובר הקרוב במתכונת הכוללת: לימודי יום של שלושה מפגשים בשבוע במשך שנתיים, או לחלופין לימודי ערב הכוללים שני מפגשי ערב בשבוע ומפגש נוסף ביום שישי, במשך שלוש שנים.
עם פתיחת המסלול יוצעו מלגות לימודים אטרקטיביות עבור הסטודנטים.

בנוסף לשני ארגזי הכלים איתם יוצאים בוגרי התכנית, יש לציין כי המסלול הוכר לצורך קבלת הסמכה במשאבי אנוש על ידי העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל. כמו כן המכללה האקדמית לישראל הינה מוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

גרסה להדפסה שלח לחבר

פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים