יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים
    1. חפש
ייעוץ אישי חינם
בוא נמצא ביחד את מוסד
הלימודים המתאים לך ביותר


-קישורים פרסומיים-
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
מאות קורסים
מותאמים למוסד הלימוד שלך
-עוד ביורם-
המוסדות המבוקשים
המוסדות הפופולריים ביותר בתחום הצילום
ספריית המקצועות: צילום
הכל על העבודה כצלם סטילס
-פרסומת-

מאות קורסים
מותאמים למוסד הלימוד שלך
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון

לימודי צילום לתואר ראשון

 תואר ראשון תקשורת, צילום, משחק, פרסום ושיווק צילום סטילס - דיגיטלי כל האזורים
לימודי צילום לתואר ראשון ניתן למצוא כתואר חד חוגי או כהתמחות בחוג לתקשורת במוסדות השונים. צילום זהו תחום נרחב מאוד שכולל: צילום סטילס, צילום וידיאו לקולנוע וטלוויזיה. לימודי צילום לתואר ראשון נמשכים בין שלוש לארבע שנים (תלוי במסלול הנבחר). הלימודים כוללים קורסים תיאורטיים בנוסף למעשיים וסדנאות צילום שונות.

לייעוץ לימודים חינם התקשר 072-3300504
תוצאות חיפוש נמצאו 3 מוסדות לימוד ו-3 חוגים ומסלולים
לימודי צילום סטילס

צלם הסטילס מתעד אירועים - כמו שאומרים - תמונה שווה אלף מילים וצלם הסטילס מקפיא רגעים מתוך האירוע ומבודד אותם מהרצף בו התרחשו. אופי העבודה משתנה בהתאם לתחום הנבחר - צלם עיתונות מצלם אירועים חדשותיים (ביטחון, פוליטיקה וכו') צריך להיות זמן כל הזמן. צלמי מגזין וצלמי אופנה מקבלים הוראות מרכז הצלמים, ומצלמים לרוב בסטודיו או בביתו של המרואיין, כך שלרוב הם יודעים מראש מה הולך לקרות בניגוד לצלם עיתונות. צלמי אירועים יוצאים לשטח ומביימים את מבנה התמונה ותנוחת המצולמים - צלמי חתונות וכו'.

במהלך לימודי צילום לומדים: קורסים בתולדות האמנות (כללי), קורסים באופטיקה, תורת האור, אמנות הצילום, תולדות הצילום, צילום דיגיטלי ועוד.


לימודי צילום וידיאו וטלוויזיה

צילום וידיאו הינו תיעוד המציאות שמולו ומנציח רגעים שנתפסים כחשובים. התיעוד משתנה בהתאם לתחום העיסוק, לדוגמה, צילום עיתונות יבחן את הפן החדשותי של אירועים בשטח ויתמקד במסר הויזואלי, צילום מגזין יהיה אחראי על צילום כתבות חוץ אך גם על צילום התכנית באמצעות מצלמה נייחת (סטדי-קאם), צילום קולנוע יתרגם את התסריט למונחים של צבע ויקבע את הקומפוזיציה של העמדת המצלמה, כמו גם יכין תכנית תאורה לצילומים ואילו צילום חתונות מדבר על מציאת הקטעים המרגשים והמשמחים ביותר. כאלו שפונים ללימודי צילום צריכים להיות הצלם בעלי חוש אסתטי ויכולת להעביר סיפור ולרוב גם יש צורך ביכולת עבודה בצוות. עבודה הצלם ושעות העבודה שלו משתנות גם בהתאם לתחום הנבחר: צלמי עיתונות צריכים להיות זמינים כל הזמן, צלמי אירועים עובדים בלילות ולעיתים גם בסופ"ש ובחגים.

לימודי צילום קולנוע באוניברסיטאות מורכבים מחומר עיוני בנושא תולדות הקולנוע, כולל צפייה בסרטים רבים וניתוחם. בנוסף, ישנם קורסים עיוניים רבים העוסקים בתולדות הקולנוע והכרת ז'אנרים שונים, תוך הכרה של השפה הקולנועית. במהלך הלימודים ישנם גם שיעורים מעשיים שבהם לומדים כיצד לצלם, לערוך ולהקליט בציוד שמקבלים מהמוסד לימודים. תוך כדי הלימודים הצוותים (שהם קבועים) יוצרים סרט.


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים