יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים
    1. חפש

ספריית המקצועות
בחר נושא
בחר נושא
תרושקת
.דועו רוביצ יסחיו םוסרפ ידרשמ ,וידרו היזיולט ירדש ,תרדושמהו הבותכה תואנותיעה ימוחתב םיבלתשמ תרושקתל לולסמה ירגוב.תרושקת ידומילב םיקתרמה םיסרוקהמ קלח םה -תרדושמ תונותיע ,הבותכ תונותיע ,םינומה תרושקת ,תיעונכש תרושקת
:עוד בכתבה
תקשורת
(shutterstock) םינוש םיבחרמב םילעופ תרושקתה יעצמא
קשה להעלות על הדעת פעילות אנושית שאינה פעילות תקשורתית. אנו עוסקים בתקשורת כאשר אנו בוחרים מה נלבש, כאשר אנו מעיינים בעיתון הבוקר או צופים בטלוויזיה.

השפה והתקשורת הבין אישית הן הבסיס לפעילות התקשורתית ונקודת המוצא של חקר התקשורת, דיאלוג אינטימי או נאום כיכרות, שירה, רכילות, מעלים כולם תהיות לגבי יחסי כוח בשיחה, דיבור ושתיקה, רטוריקה וסלנג.

הנושאים הללו הפכו מורכבים יותר עם כניסתה של תקשורת ההמונים לחיינו. חלק ניכר מן הפנאי שלנו מוקדש כיום לצריכת טלוויזיה, רדיו, עיתונות, קולנוע, ספרים וגלישה באינטרנט.
אמצעי התקשורת פועלים גם במרחב החברתי והציבורי. יש להם חלק בתהליכים פוליטיים, בעיצוב דעת הקהל, בהשפעה על בוחרים ותדמיות נבחרים , בגיבוש סדר היום הציבורי, ביצירת אפנות והורדתן.

מקומה המרכזי של התקשורת בחברה ובתרבות וכן הדרישה הגוברת של מערכות מסחריות וציבוריות לבעלי ידע בתחומי התקשורת, הביאו מוסדות אקדמיים רבים בעולם לפתח תוכניות אקדמיות בתחום.

?םידמול ןכיה
הלימודים מתקיימים בכ-30מוסודת לימוד אקדמיים הכוללים אוניברסיטאות, מכללות אקדמיות, פרטיות ושלוחות מחו"ל ..


קישורים:
תרושקת ידומיל לע עדימל

דומילה רכש
שכר הלימוד נע בין כ- 9,500 ש"ח לשנה באוניברסיטאות ועד כ- 23,000 ש"ח לשנה במכללות פרטיות ושלוחות מחו"ל.

םידומילה
לימודי תקשורת נלמדים תוך דגש על היבטים היסטוריים, טכנולוגיים, משפטיים, לשוניים, תרבותיים וחברתיים.
לימודי התקשורת כוללים את ההתמחויות הבאות: תקשורת שכנועית, תקשורת המונים, עיתונות כתובה, עיתונות משודרת.

הדועתה
הלימודים נמשכים בין חצי שנה לקורסים קצרים לשלש שנים ללימודי תואר אקדמי ובסיומם יקבל הסטודנט תעודת גמר או תואר ראשון בתקשורת.

.הדובעה קוש לע טעמ
בוגרי המסלול לתקשורת משתלבים לאחר תום הלימודים בתחומי העיתונאות הכתובה והמשודרת, שדרי וקרייני רדיו וטלוויזיה, משרדי פרסום ויחסי ציבור, חברות אינטרנט, משרדי שיווק, משאבי אנוש, מפיקי אירועים, מייעצי תדמית, דוברים.

גרסה להדפסה שלח לחבר


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים